Ampleon BLF6G27LS-40P,118
RF Power Transistor, 2.5 to 2.7 GHz, 40 W, 15.5 dB, 28 V, LDMOS, SOT-1121B
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-12-31
LTD Date2022-03-31
설명
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 5-Pin SOT-1121B T/R
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT1121B