Ampleon BLF6G27-10G,118
RF Power Transistor, 2.3 to 2.7 GHz, 10 W, 19 dB, 28 V, LDMOS, SOT-975C
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet15 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
설명
Transistor RF FET N-CH 65V 3.5A 2300MHz to 2700MHz 3-Pin SOT-975C T/R
RF MOSFET LDMOS 28V CDFM2
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT975C
1N 65V 3.5A CDFM-2