Ampleon BLF25M612,118
RF Power Transistor, 2.4 to 2.5 GHz, 12 W, 19 dB, 28 V, SOT975B, LDMOS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet10 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
설명
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-975B T/R
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT975B