Ampleon BLF2425M7L250P,118
RF Power Transistor, 2.4 to 2.5 GHz, 250 W, 13 dB, 28 V, LDMOS, SOT-539A
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지16년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2019-03-31
LTD Date2019-06-30
설명
RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539A
RF MOSFET LDMOS 28V SOT539A