Ampleon BLF2425M7L140,118
RF Power Transistor, 2.4 to 2.5 GHz, 140 W, 18.5 dB, 28 V, SOT502A, LDMOS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지14년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
설명
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502A T/R
RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502A