Ampleon BLC9G21LS-60AVY
RF Power Transistor, 1.805 to 2.2 GHz, 60 W, 17.5 dB, 28 V, SOT1275-1, LDMOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF MOSFET LDMOS 28V DFM6