Ampleon BLC9G15XS-400AVTY
RF Power Transistor, 1.452 to 1.511 GHz, 400 W, 16.5 dB, 32 V, SOT1258-7, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7