Ampleon BLC9G15LS-400AVTZ
RF Power Transistor, 1.425 to 1.511 GHz, 400 W, 16.2 dB, 32 V, SOT1258-3. LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Power LDMOS transistor
RF MOSFET LDMOS 32V DFM6
RF FET LDMOS 65V 16DB SOT12583