Ampleon BLC6G27-100,112
RF Power Transistor, 2.5 to 2.7 GHz, 100 W, 17 dB, 28 V, LDMOS, SOT-895A
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF FET 28V SOT895A