Ampleon BLC10G22XS-551AVTZ
RF Power Transistor, 2.11 to 2.2 GHz, 550 W, 15.9 dB, 32 V, SOT1258-4, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-4