Ampleon BLC10G18XS-600AVTZ
RF Power Transistor, 1.805 to 1.88 GHz, 600 W, 15.4 dB, 30 V, SOT1258-4, LDMOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF MOSFET LDMOS 30V SOT1258-4