Ampleon BLA9H0912L-700GU
RF Power Transistor, 0.96 to 1.215 GHz, 700 W, 20 dB, 50 V, SOT502A, LDMOS
설명
SOT-502F LDMOS RF Mosfet 100mA 700W 20dB 960MHz~1.215GHz
RF MOSFET LDMOS 50V CDFM2