Ampleon BLA6G1011LS-200RG,
RF Power Transistor, 1.03 to 1.09 GHz, 200 W, 20 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502C
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet0 페이지0년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-90.91%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Trans RF MOSFET N-CH 65V 49A 3-Pin SOT-502C Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 20DB SOT502C