Ampleon BLA6G1011L-200RG,1
RF Power Transistor, 1.03 to 1.09 GHz, 200 W, 20 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502D
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Trans RF MOSFET N-CH 65V 49A 3-Pin SOT-502D Bulk
RF FET LDMOS 65V 20DB SOT502D