Ampleon B10G4750N12DLZ
Amplifier, MMIC, 4.7 to 5 GHz, 12 W, 30 dB, 28 V, LGA 7 x7, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.12%
설명