Ampleon B10G3438N55DZ
Amplifier, MMIC, 3.4 to 3.8 GHz, 55 W, 33.7 dB, 28 V, SOT1462-1, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF MOSFET LDMOS 28V