Ampleon B10G1819N10DLZ
Amplifier, MMIC, 1.805 to 1.88 GHz, 10 W, 32 dB, 26 V, LGA 7 x 7, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.42%
설명