Amphenol TV07RW-19-11P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 11 POS Crimp ST Jam Nut 11 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지19년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 11 POS Crimp ST Jam Nut 11 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/20WF11SN-LC
Amphenol AerospaceD38999/20JG11HA
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/24FF11SD
MIL Series Connector, 11 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
설명
MIL Series Connector, 11 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
11 pins AWG16, crimp Au, jam nut receptacle, reduced flange, key N, Al/Ni-Cd olive drab
Tv 11C 11#16 Pin J/N Recp Rohs Compliant: No |Amphenol TV07RW-19-11P
MIL-DTL-38999 TV,CTV, TRISTART
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP