Amphenol TV06RW-17-35S-LC
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 55 POS Crimp ST Cable Mount 55 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet64 페이지9년 전
element14 APAC
Farnell
PCX
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-69.45%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Conn Circular PIN 35 POS Crimp ST Cable Mount 35 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 37 POS Crimp ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 37 POS Crimp ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/26WE26AN
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Conn High Density Metal Circular PIN 32 POS Crimp ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
설명
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Tv 55C 55#22D Skt Plug Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Industrial TV06RW-17-35S-LC
MIL-DTL-38999 Series III Circular Connector
CIRCULAR, SIZE 17, 55WAYS, SKT (L/C)
Plug Housing,Threaded 55pin Aluminum 5A , 31.34mm
CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE