Amphenol MS3120E16-26SW
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 26 POS Crimp ST Wall Mount 26 Terminal 1 Port
IHS
Datasheet52 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol IndustrialPT02SE-16-26S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 26 POS Crimp ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 26 POS Crimp ST Wall Mount 26 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27513E16A26P
Conn Subminiature Cylindrical PIN 26 POS Crimp ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS3470W16-26S
Conn Circular MIL-DTL-26482 RCP 26 POS 16-26 Size SKT Contact Wall Mount
ITT / CannonKPSE02E16-26SZ
설명
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 26pin Aluminum 13A , , 33.73mm*31.34mm
Ptse 26C 26#20 Skt Recp Rohs Compliant: No |Amphenol MS3120E16-26SW
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP