Amphenol MS3116E16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet52 페이지4년 전
Datasheet80 페이지19년 전
Datasheet54 페이지9년 전
Datasheet4 페이지15년 전
Master Electronics
Mouser
JRH Electronics
Electro Sonic
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Amphenol IndustrialPT06A-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06E-16-26P(SR)
Amphenol IndustrialPT05E-16-26P
Amphenol IndustrialMS3111E16-26P
Amphenol IndustrialPT06A-14-19S
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
설명
Circular Connector Plug Size 16, 26 Position, Cable; Military Specification:Mil-Dtl-26482 Series I; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:26Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3116E16-26P