Amphenol L77SDD50SOL2
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD, 50 Contacts, DD, Solder
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지11년 전
Farnell
Master Electronics
3개월간의 트렌드:
-24.54%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
D-Sub Straight Pcb/Amphenol Commercial Products |Amphenol Communications Solutions L717SDD50POL2R210
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder
CONNECTOR, D-SUB, PLUG, 50POS, PANEL MOUNT , SOLDER
171 ROHS3Compliant 2008 GENERAL PURPOSE Plug, Male Pins Connector UL94V-0 -50C~100C 5A Flash
설명
Conn D-Subminiature SKT 50 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 50 Socket, Flash Gold, Bright Tin Shell, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock
D Sub Conn, Rcpt, Dd, 50Pos, Th; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Sd Series; No. Of Contacts:50Contacts; D Sub Shell Size:Dd; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L77SDD50SOL2