Amphenol L77HDE15SVFC309
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.14mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port Tray
데이터시트
JRH Electronics
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet84 페이지11년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+66.92%
관련 부품
Amphenol302A10129X
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
AmphenolL177HDE15S
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder Cup ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
AmphenolL77HDEH15S
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09561004704
CABLE MOUNT SOLDER D-SUB CONNECTOR SOCKET, 15 WAY, 2A, D-SUB SERIES
HARTING Elektronik09561004715050
D-Sub socket, 15 pole, high density, equipped, straight, solder pin, 09561004715050
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, 0.090 inch Pitch, Solder Terminal, Hole 0.118
설명
CONN D-SUB HD RCPT 15P SLDR CUP
Female Sockets,Receptacle 3 15pin Steel,Tin Plated 3A
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, HIGH DENSITY, STRAIGHT
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Straight Soldercup, 15 Socket, 0.76Μm (30Μ In) Gold, Fixed 4-40 Front Screwlock, Without Bracket, Without Boardlock |Amphenol Communications Solutions L77HDE15SVFC309