Amphenol L177HDE15SOL2RM23
15 Position Female Sockets D-Sub, High Density Receptacle Connector
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지18년 전
Master Electronics
JRH Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.145mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Conn D-Sub 15 POS Solder ST Thru-Hole Tray
Connector,Dsub,Stamped Signal 3A,Soldercup,15S,Gold,P/M,W/Obracket&Boardlock
TE Connectivity1-1634585-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15WAY RIGHTANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.77MM PITCH
HARTING Elektronik09672154704
INTERFACE CONNECTOR, D-SUB 15 PIN FEMALE SOLDER CUP STAMPED CONTACTS PL3
설명
CONNECTOR, HD D SUB, PLUG, 15POS; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DE; Product Range: HD Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper