Amphenol L117DBFRA25S
D SUB CONN, RCPT, 25POS, IDC / IDT; Available until stocks are exhausted Alternative available
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지11년 전
Datasheet4 페이지0년 전
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
AmphenolL17DBFRA25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
TE Connectivity5205207-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
AmphenolL77SDB25S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder Cup
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
AmphenolL77SDBH25S
Amphenol164X11789X
25 Pos Female Crimp Connector Rohs Compliant: Yes |Amphenol Conec 164X11789X
설명
D Sub Connector, Standard, Receptacle, DFR, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, IDC Terminal, Receptacle, ROHS COMPLIANT
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Socket, 0.38m (15 in) Gold, 3.05mm (0.120in) Clear Hole
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Position Receptacle, 0.38μm (14.960μin) Gold Plating
D Sub Conn, Rcpt, Db, 25Pos, Idc/Idt; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Dfr Series; No. Of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:Db; Contact Termination Type:Idc/Idt; Connector Mounting:Cable Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L117DBFRA25S