Amphenol 77311-401-21LF
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK Bag
Amphenol Communications Solutions68015421HLF
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bag
Amphenol Communications Solutions68001-416HLF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 18 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 15 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
설명
Board Connector, 21 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
Bergstik-77311-401-21Lf /Bag Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77311-401-21LF
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 21 Positions, 2.54 mm Pitch.
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731140121LF
3A Tin Direct Insert 21P -65閳╁剤+125閳 2.54mm Black Single Row Phosphor Bronze Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS