Amphenol 77311-122-16LF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications Solutions68001-216HLF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Amphenol Communications Solutions68000-216HLF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
16pin 2.54mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 4A 380nm 40.64mm*2.4892mm*2.49mm
설명
Headers & Wire Housings 16P Str Sr Tmt Hdr .76 Au .526In Length
16pin 2.54mm 1 Header,Push-Pull 3A 760nm
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731112216LF
CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS
Board Connector, 16 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 16 Positions, 2.54 mm Pitch.