Amphenol 67013-013LF
Conn Housing F 13 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue BERG DUFLEX™
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지19년 전
_legacy Avnet
Master Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications Solutions67013-012LF
Conn Housing F 12 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
Amphenol Communications Solutions67013-010LF
Housing FFC, FPC Housing for Female Contacts Connector 10Pos 0.100 (2.54mm)
Conn Housing F 15 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue
TE Connectivity1-487378-2
RoHS Compliant COMMERCIAL UL 1997 FFC Housing for Female Contacts UL94V-0 28AWG -65C~105C 2A
TE Connectivity1-487769-1
2.54mm 1x12P 12 1 Without a buckle P=2.54mm Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
HEADER CONNECTOR,CABLE MNT,RECEPT,16 CONTACTS,SKT,0.079 PITCH,CRIMP TERMINAL,LOCKING,WHITE
설명
Board Connector, 13 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013013LF
500V Housing for Female Contacts 2.54mm 1 13pin 32.94mm*13.85mm
CONN FFC/FPC RCPT HSG 13POS 2.54
Berg Duflex Housing, single row, 13 Position.