Amphenol Sine Systems MS20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Socket, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
IHS
Datasheet208 페이지4년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
LKR
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.75%
공급망
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Sine SystemsSS28W1F
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Female stamped and formed crimp contact, size #16, on a reel, Gold and Tin plating
Circular Connector Contact, MIL-DTL39029 Series, Socket, Crimp, 20 AWG, 24 AWG
Female stamped and formed crimp contact, size #16, on a reel, tin pre plated
ITT / Cannon031-8704-203
KPSE; CONTACT SKT CRIMP 20-24 AWG GOLD | ITT Cannon 031-8704-203
설명
Socket Contact, Machined, Gold Flash, Wire Range .34-.50mm², 20-22 AWG
Standard Circular Contacts Mach Skt Gld Flash Wire Range 20-22
Contact SKT 20 Size Crimp ST Cable Mount 20-22AWG eco/mate® Automotive
socket contact machined size 20 (0,99-1,04 mm) for 0,34-0,50mm²; gold
Amphenol-Tuchel
CIRCULAR CONTACT, SKT, 22-20AWG, CRIMP;
Female, Crimp Contact, Machined, Gold, 22 ... 20AWG
BUCHSENKONTAKT GEDREHT 1MM / 0,34-0,5QMM / VERGOLDET