Amphenol Sine Systems MP16M23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 16 AWG, 18 AWG
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Upverter
Electro Sonic
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-52.60%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
EatonRC24M9K
Connector Accessory, 0.063in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy