Amphenol Sine Systems ATM04-12PB
Combination Line Connector, 12 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Receptacle
IHS
Datasheet2 페이지12년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+32.76%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2014-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Board Connector, 12 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Crimp Terminal, Receptacle
TE Connectivity1-794954-2
Board Connector, 12 Contact(s), 2 Row(s), Female, Crimp Terminal, Natural Insulator, Receptacle
Rectangular Power Connector, 12 Contact(s), Male, Wire Terminal, Plug
TE Connectivity1-917659-6
Rectangular Power Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
Rectangular Connector Housings; 1-1318118-6; TE CONNECTIVITY; 2; 12; 12; Yes
설명
12-Way Receptacle, Male Connector with B Position Key
Automotive Connector Housing, ATM Series, Receptacle, 12 Positions
Conn Housing RCP 12 POSCrimp STCable Mount Black
Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
Amphenol Industrial , ATM, 12, 2, 7.5A, IP67
Amphenol Industrial ATM04-12PB 接続ケーブル
12PIN RECEPTACLE B-CODIERT OHNE KONTAKTE
Male Cable Connector 12pol B-Key
Amphenol-Tuchel
12 Pos Recept Pin B Key 1622AWG
Automotive Housing, Rcpt, 12Pos, Ip67; Product Range:Atm Series; Gender:Receptacle; No. Of Positions:12Positions; For Use With:Amphenol Atm Series Size 20 Automotive Pin Contacts; Connector Body Material:Thermoplastic Body Rohs Compliant: Yes |Amphenol Sine/tuchel ATM04-12PB