Amphenol LTW SDB-15PMMS-SL8001
D Sub Connector, IP68, Standard, Plug, SDB, 15 Contacts, DA, Solder Cup
Production
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet1 페이지12년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-17.30%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
15P Male D-Sub Copper Alloy Panel Mounting Gold 2 5A -40閳╁剤+105閳 D-Sub / VGA Connectors ROHS
CONNECTOR, D-SUB CONN PANEL SCREW DB15P M CONN M PIN
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, #4-40 Unc, Receptacle
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 1.37mm Screw ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
D-Sub, Standard, Metal Shielded, 5A, 15 pins, Male Connector, Male Contact, Straight Without Board Lock, 4"-40 UNC, Screw Thread, Solder, Receptacle, Front Fastened, 22-26 AWG, IP68 Unmated
D-SUB, DB SHIELD, 15P FRONT FASTENED M CONNECTOR M PIN SOLDER
D SUB CONN, PLUG, 15POS, SOLDER; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Plug; Contact Termination Type: Solder Cup; D Sub Shell Size: DA; Product Range: SDB Series; Connector Body Material: -; Contact Material: -; Contact Plating: -; SVHC: No SVHC (12-Jan-2017); Connector Mounting: Panel Mount; D Sub Connector Type: Standard