Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001
Conn D-Sub SKT 15 POS 1.38mm Solder ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet1 페이지12년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.90%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2013-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
D Sub Connector, IP68, Standard, Receptacle, 15 Contacts, DA, Solder
15P Female D-Sub Copper Alloy Panel Mounting Gold 2 5A -40閳╁剤+105閳 D-Sub / VGA Connectors ROHS
CONNECTOR, D-SUB CONN PANEL SCREW DB15P F CONN F PIN
D-Sub, Standard, Metal Shielded, 5A, 15 pins, Female Connector, Female Contact, Straight Without Board Lock, 4"-40 UNC, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Front Fastened, IP68 Unmated
D-SUB, DB SHIELD, 15P FRONT FASTENED F CONNECTOR F PIN PCB
D Sub Conn, Rcpt, 15Pos, Solder; No. Of Contacts:15Contacts; Gender:Receptacle; Contact Termination Type:Through Hole; D Sub Shell Size:Da; Product Range:Sdb Series; Connector Body Material:Pbt (Polybutylene Terephthalate) Body Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw SDB-15PFFP-SL8001