Amphenol LTW M12A-12BMMM-PL8B02
Sensor Cord, 12P M12 Plug-Free End, 2M Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw M12A-12Bmm-PL8B02
데이터시트
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet2 페이지3년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.87%
설명
Circular Metric Connector MPronto-12 (M12 Push Pull), A-Coded, Metal Non-shielded, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Overmolded, Length 2000mm, PUR, 26 AWG, IP68 Mated