Amphenol LTW DDD-25AMMM-SL7A05
Cable Assembly DVI 5m 24POS DVI to 24POS DVI M-M
IHS
Datasheet1 페이지13년 전
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-42.86%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CONNECTOR, DVIDVICABLE SCREW M CONN M PIN
DVI-D Dual, Metal, 1.5A, 25 pins, Male Connector, Male Contact, Straight ,Screw Thread, Overmolded, Length 5000mm, PVC, 28 AWG, IP67 Mated
DVI-D DUAL METAL 1.5A 25 PI OVERMOLDED