Amphenol LTW DD-18PMMP-LC7001
Plastic, 5A, 18 pins, Male Contact, Circular, 2 Points Lock, PCB 180ø, Receptacle, IP67
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet1 페이지7년 전
Component Distributors Inc.
element14 APAC
Electro Sonic
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.21%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2016-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Sine SystemsAHD16-9-1939S
Circular Connector, Circular Industrial, AHD Series, Cable Mount Plug, 9 Contacts
Connector Accessory, 0.071in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
Connector Accessory, 0.0866in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
EatonRM24W3K
Connector Accessory, 0.035in Min Cable Dia, 0.063in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
AmphenolAG3MCCH
5A Public Gold 3P -30℃~+80℃ Circular Connectors & Cable Connectors ROHS
Amphenol AerospaceM39029/58-365
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 12 AWG, 14 AWG
설명