Amphenol LTW CDU-12BFMA-LL7001
Plastic, 5A+2A, 12 pins, Male Contact, Straight, 2 Points Lock, Solder, Field Inst., IP67
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet1 페이지13년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+10.12%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2012-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Conn Circular M 12 POS Solder ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
Bayonet Lock,Male Pins,Plug 12pin Polyamide (PA),Nylon,Glass Filled 2A,5A
CERES FIELD INSTALLABLE MIDDLE 12P F CONNECTOR M PIN LOCK SOLDER
CONNECTOR, CIRCULARMIDDLEASSY LOCK 12PIN F CONN M PIN,5A+2A
MIDDLE ASSY LOCK 12PIN F CONN M PIN 5
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
CIRCULAR CONN, RCPT, 12POS, SOLDER; Product Range:Ceres Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Receptacle; No. of Contacts:12Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Plating:Gold RoHS Compliant: Yes