Amphenol LTW BU-12PMMP-LC7001
Circular Connector, Standard (B) Series, Panel Mount Plug, 12 Contacts, PCB Pin, Bayonet
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet1 페이지10년 전
Farnell
Electro Sonic
JRH Electronics
3개월간의 트렌드:
+81.70%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2015-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Connector Accessory, 0.071in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
Connector Accessory, 0.0866in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
EatonRM24W3K
Connector Accessory, 0.035in Min Cable Dia, 0.063in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
Amphenol AerospaceM39029/58-365
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 12 AWG, 14 AWG
Amphenol Aerospace10-407552-055
38999 I Ii Con 22M Pin Pcb Rohs Compliant: Yes |Amphenol Industrial 10-407552-055
ITT / Cannon121583-0000
Circular DIN Connector, 4 Contact(s), Female, Cable Mount, Crimp Terminal, Plug
설명
Ceres Circular Connector, Standard Size, Plastic, 2A, 12 pins (CNC Pin), Male Connector, Male Contact, Circular, 5/8"-27 UNS, 2 Points Lock, PCB 180°, Receptacle, Front Fastened, IP67 Unmated