Amphenol Communications Solutions SFW15R-1STAE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet8 페이지16년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications SolutionsSFW12R-1STAE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW11S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 11 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF .
Amphenol Communications SolutionsSFW16R-1STAE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
TE Connectivity1-1734248-2
Connector, 12 pole, 1 row, pitch 1 mm, SMD, socket, gold-plated, 1-1734248-2
HIROSE ELECTRICFH12-11S-1SH(55)
Conn FFC/FPC Connector SKT 11 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
0.50mm Pitch Easy-On™ Type FFC/FPC Connector, SMT, Non ZIF, Vertical, Gold Plating, 11 Circuits, Lead-Free
설명
FFC/FPC Connector, 15 Contact(s), 1 Row(s), Right Angle, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Brown Insulator
1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 15 Position, Bottom side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Tin-plate Solder-tail.
Drawer Type -55閳╁剤+105閳 15P Bottom Contact Horizontal attachment 1mm SMD,P=1mm,Surface Mount閿涘痠ght Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS