Amphenol Communications Solutions L77TSAG15SOL2RM8C309
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
IHS
Datasheet4 페이지0년 전
JRH Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2009-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Conn High Density D-Sub F 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
D SUB Connector, RCPT, DA, 15POS, SOLDER; S; Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product
Conn D-Sub SKT 15 POS Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.38mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
TE Connectivity / AMP3-1634223-2
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
설명
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
Female Sockets,Receptacle 2 15pin Steel,Tin Plated 5A 39.24mm*12.55mm
D SUB CONN, RCPT, 15POS, DA, PANEL;
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, STRAIGHT PCB THRU HOLE