Amphenol Communications Solutions L777SDA15POL2
Standard D Sub Connector, Sd Series, Da, Plug, 15, Steel Body, Through Hole
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet4 페이지18년 전
Datasheet1 페이지12년 전
3개월간의 트렌드:
+12.72%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, TS, 15 Contacts, DA, Solder
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
TE Connectivity1-1634219-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15 WAY MOUNT PCB D-SUB CONN PLUG,2.77MM PITCH
AmphenolDLS2XS4AA35X
D-SUB 15-pos. Socket Solder Pin stamped Contacts Threaded rear spacer Quality class 3 UNC 4-40
AmphenolDLS1XP5AK40X
Conn D-Subminiature PIN 9 POS Solder RA Thru-Hole 9 Terminal 1 Port
설명
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 15 Pin, 0.38μm (15μin) Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock