Amphenol Communications Solutions DC37S064TLF
D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 37 Way Socket Solder Bucket, without Accessory
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지15년 전
Datasheet1 페이지16년 전
Electro Sonic
_legacy Avnet
TME
Verical
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-16.02%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
AmphenolL77SDC37S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 37 Contacts, DC, Solder Cup
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
CONN D-SUB HOUSING RCPT 37POS
TE Connectivity205209-2
D Sub Connector Housing, 37 Ways, D Sub, 4, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
AmphenolL177RRC37S
D Sub Connector Housing, 37 Ways, D Sub, DC, RR, Receptacle, Metal Body
TE Connectivity2-747580-2
Terminal Block Accessory, 0.48in Min Cable Dia, 0.562in Max Cable Dia, Ferrule, Steel
설명
D Sub Connector, DB37, Standard, Receptacle, FCI D, 37 Contacts, DC, Solder Cup
Conn D-Subminiature F 37 POS 1.38mm Solder Bucket ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
FCI PANEL MOUNT SOLDER D-SUB CONNECTOR SOCKET, 37 WAY, 1000 V AC, 5A