Amphenol Communications Solutions 69830-050LF
Conn IDC Connector RCP 50 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
IHS
Datasheet1 페이지21년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+51.72%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications Solutions69830-040LF
Conn IDC Connector RCP 40 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions69830-064LF
Conn IDC Connector M 64 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Tube
TE Connectivity2-746610-0
Conn IDC Connector PL 50 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
TE Connectivity2-746610-5
Conn IDC Connector PL 64 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box/Tube
Conn IDC Connector M 50 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal
설명
Quickie DIL PCB Connectors, Wire to Board Connector, - Double row - 50 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) - Vertical
QKE DIL-69830-050LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 69830050LF
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Blue Insulator, Receptacle
CONN QUICKIE DIL PCB DBL-ROW 50-POS
DIP Header,Ribbon Cable 2 50pin