Amphenol Communications Solutions 10018783-10101TLF
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 64 Contacts, Through Hole Mount, Straight
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet7 페이지5년 전
Farnell
Mouser
JRH Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-58.19%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications Solutions10018784-10201TLF
Amphenol 10018784-10201TLF Card Edge Conn 64P Vertical Unshrouded Female
Amphenol Communications Solutions10018784-10211TLF
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 64 Contacts, Through Hole Mount, Straight, Solder
Card Edge Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal
설명
Conn PCI Express Card Edge SKT 64 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tray
PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x4, 64 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Card Edge Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
CARD EDGE CONN, DUAL SIDE, 64POS, TH; Ca; CARD EDGE CONN, DUAL SIDE, 64POS, TH; Card Edge Connector Type:Dual Side; Card Thickness:1.57mm; No. of Contacts:64 Contacts; Connector Mounting:Through Hole Mount; Connector Body Orientation:Straight; Contact Termination Type:Solder