Amphenol Anytek YK70A0403000G
Barrier Strip Terminal Block, 40A, 6mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
TME
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
설명
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.433"
YK- 70A- 4P BLACK - COMBINAT