Amphenol Anytek YK5141003000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 10 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.374"