Amphenol Anytek YK5140803000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet264 페이지8년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 8 1 10mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374"