Amphenol Anytek YK5031903000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 19 1 8.26mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374"