Amphenol Anytek YK44A2803000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
25A -40閳╁剤+115閳 300V Black 28 1 9.5mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.374"