Amphenol Anytek YK44A2003000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
25A -40閳╁剤+115閳 300V Black 20 1 Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.374"